Anunț Consultare Publică
Primăria Municipiului Lugoj aduce la cunoștința cetățenilor următoarele:

Societatea Națională de Transport Gaze Naturale Transgaz S.A. în calitate de inițiator al Proiectului „Dezvoltarea pe teritoriul României a Sistemului Național de Transport Gaze Naturale pe coridorul Bulgaria – România – Ungaria - Austria, Podișor –SMG Horia și trei noi stații de comprimare (Jupa, Bibești și Podișor) (BRUA Faza 1) organizează în data de 26.04.2018, ora 9.30, în Sala de Consiliu a Primăriei Municipiului Lugoj, o consultare publică. Obiectul consultării publice îl reprezintă informarea și consultarea publicului interesat în legătură cu lucrările de execuție ale proiectului BRUA Faza 1, menționat mai sus.

Alte informații și documente referitoare la acest proiect pot fi consultate pe pagina web a proiectului:

Pagina web proiect