ANUNŢ
Primarul Municipiului Lugoj ing. Francisc Constantin Boldea intenţionează să promoveze Proiectul de hotărâre privind aprobarea Regulamentului de organizare și funcționare a serviciului de transport public local de călători prin curse regulate speciale în Municipiul Lugoj

Proiectul de hotărâre împreună cu referatul compartimentului de specialitate se afişează la sediul Primăriei Municipiului Lugoj, se publică pe site-ul instituţiei și se transmite mass - mediei locale, conform procesului – verbal nr. 95.990 din 18.10. 2018.

Persoanele interesate pot depune în scris propuneri, sugestii sau reclamaţii cu privire la proiectul de hotărâre mai sus menţionat până la data de 30.10.2018 orele 1200 la Biroul relaţii cu publicul, parter camera 7.